Archiv:

My to zvládneme - START

17.2.2020 PřílohaPDF

Projekt určený pro osoby pečující o malé děti do věku maximálně 15 let, které jsou v evidenci ÚP ČR kontaktní pracoviště Rumburk a Varnsdorf.

Aktualizace provozu Lužické nemocnice a polikliniky

Aktualizace provozu Lužické nemocnice a polikliniky

17.2.2020 PřílohaDOC

Provoz chirurgické ambulance se s účinností od 15. 2. 2020 obnovuje, pro přehlednost uvádíme zaktualizované provozy (viz příloha).

PRO Šluknovsko bez překážek

13.2.2020 PřílohaPDF

Projekt chce eliminovat bariéry znesnadňující situaci cílové skupiny na trhu práce, a to prostřednictvím vybraných a osvědčených nástrojů aktivní politiky zaměstnanosti. Důležité je začlenit osoby se zdravotním postižením do společnosti, a to rychle a bez jakýchkoliv předsudků.

Právě vyšly Rumburské noviny číslo 3/2020

Právě vyšly Rumburské noviny číslo 3/2020

6.2.2020

První únorové číslo Rumburských novin informuje například o novém elektromobilu, který mají k dispozici naše sportoviště. Dále se dočtete o činnosti Městské policie Rumburk za loňský rok, o veřejném osvětlení, v jehož modernizaci město neustále pokračuje, nebo o novince v městské knihovně. V novinách najdete i fotoohlédnutí za rokem 2019. Na inzertní straně je pro vás připravena soutěž, ve které můžete vyhrát poukaz do nové prodejny lahůdek v Rumburku. Informujeme i o dotacích na kotlíkové půjčky. Rozhodnutí o poskytnutí dotace si převzal starosta Rumburku Lumír Kus přímo od ministra životního prostředí Richarda Brabce. Nepřijdete ani o seriál z historie, kreslený komiks, kulturní přehledy a zprávy ze sportu.

Kurzy bezpečné jízdy pro seniory

Kurzy bezpečné jízdy pro seniory

30.1.2020

Vzdělávací program Jedu s dobou je určen široké aktivní motoristické veřejnosti seniorského věku – přesněji 65 a více let a to nejen pro ty, kteří hledají pocit jistoty za volantem, ale i pro seniory s celoživotními řidičskými zkušenostmi. Finanční podporu projekt získal z fondu zábrany škod a pro účastníky je zcela zdarma.

Kotlíkové půjčky

Kotlíkové půjčky

28.1.2020

Podrobné informace o kotlíkových půjčkách nalezne žadatel zde: https://www.rumburk.cz/cz/obcan-dokumenty-mesta-kotlikove-dotace.html