Čtvrtý ročník startupového festivalu Festup

Publikováno: 15.8.2019 Autor: Jakouběová Petra

Čtvrtý ročník startupového festivalu Festup, který podporuje Ústecký kraj, se uskuteční 22. října od 11.00 hodin v prostorách Pedagogické fakulty UJEP (Ústí nad Labem, České mládeže 8). Festival je výjimečnou akcí, na které mohou žáci získat cenné zkušenosti i důležité kontakty z praxe. V rámci festivalu uvidíte interaktivní expozici startupů (včetně gastronomických) či praktické příběhy úspěšných podnikatelů. Pokud žáci shání praxi či brigádu, mohou se zúčastnit "HR rande" - rychlých seznamovacích koleček s firmami a startupy, které hledají posilu do týmu. Připravena bude také soutěž podnikatelských nápadů, se kterými mohou žáci nejen odstartovat svou kariéru, ale také vyhrát ve festivalové soutěži iPhone a další ceny.

Více informací včetně programu a registračního formuláře najdete na webu www.festup.cz, případně se neváhejte obrátit přímo na organizátory - Inovační centrum Ústeckého kraje (vanova@icuk.cz / 602 355 981).

Akce probíhá pod záštitou PhDr. Martina Kliky, MBA, DBA, 1. náměstka hejtmana Ústeckého kraje a RNDr. Martina Baleje, Ph.D., rektora UJEP.