Informace pro občany – přistavení velkého kontejneru na bioodpad

Publikováno: 19.4.2017 Autor: admin

Vážení spoluobčané, abychom Vám usnadnili svoz bioodpadu z vašich zahrádek, bude od čtvrtka  20.4.2017 přistaven velký kontejner na bioodpad pod nadjezdem v ulici U Potoka v Horním Jindřichově. Do kontejneru můžete odkládat trávu, listí, drobné větvoví z keřů a stromů (pouze nakrátko nastříhané či naštěpkované ), piliny, slámu, seno, zbytky potravin...

Vážení spoluobčané,

abychom Vám usnadnili svoz bioodpadu z vašich zahrádek, bude od čtvrtka  20.4.2017 přistaven velký kontejner na bioodpad pod nadjezdem v ulici U Potoka v Horním Jindřichově.

Do kontejneru můžete odkládat trávu, listí, drobné větvoví z keřů a stromů (pouze nakrátko nastříhané či naštěpkované ), piliny, slámu, seno, zbytky potravin rostlinného původu.

Do tohoto kontejneru nepatří velkoobjemový odpad, směsný komunální odpad, stavební odpad, pařezy, uhynulá zvířata a ostatní nerozložitelné odpady.

Kontejner na bioodpad bude přistaven na zkoušku. Pokud se osvědčí  a nebude zneužíván k odkládání jiného odpadu, budou podobné kontejnery rozmístěny i v jiných částech města.

I nadále platí otevírací doba sběrného dvora v pondělí, středa, pátek a sobota od 9 do 13 hod, úterý a čtvrtek od 13 do 17 hod.

Více informací Vám rádi poskytnou pracovníci Odboru komunálních věcí.